4, 5 en 6 juni 2022

Tuinfair begin september wederom geannuleerd!

De eerstvolgende 20e editie van de Tuinfair in Midwoud is gepland van 4 t/m 6 juni 2022!

Wij hopen u volgend jaar weer fysiek in Midwoud te mogen ontvangen en wensen alle standhouders en onze trouwe bezoekers heel veel sterkte en vooral gezondheid toe in deze bijzondere tijden.
Tot in juni 2022!

Team Tuinfair Midwoud

 

Standhouders Tuinfair 2021

 

Food

De Tuynkamer  •  detuynkamer.nl
Tante San’s Catering •  tantesanscatering.nl
IJssalon Don Gelato •  dongelato.nl
Jean le Jean catering  •  jeanlejean.nl
Poffertjeskraam R.P. Klooster  •  lekkerepoffertjes.nl
Unit Catering  •  unitcatering.nl
Rob Churros  •  churros-nl.nl
Leuk eten & drinken  •  leukrestaurant.com
Bus Unlimited Solutions  •  busunlimitedsolutions.nl
Turkse Hapjes
De Tuynkamer  •  detuynkamer.nl
Mr. Delicious / Mr. Fudge  •  mrdelicious.nl
Delica-Tessa  •  delica-tessa.nl
Rio Azul  •  Piemanbakery.nl
Nuts About You
Tuinkoken.nl  •  tuinkoken.nl
Dikki Prikkie  •  facebook.com/fruitland
Kreta Feinkost  •  kretafeinkost.jouwweb.nl
Vriend Aardbeien  •  vriendaardbeien.nl
Connie’s Chocozoenen  •  facebook.com/connieschocozoenen
Arno’s Stroopwafels  •  delekkerstestroopwafels.nl
De Westfriese Tafel  •  pcreclame.nl
Fa. Kaasboerderij Koopman  •  deboerenkaas.nl
De keuken van Tante Cornelia  •  dekeukenvantantecornelia.nl

Drinks

Koffie van Hoorn  •  koffievanhoorn.nl
Les 2 Messieurs VOF  •  bigalletshop.com
Vino Veneto  •  vinoveneto.nl
Gecko Nederland  •  gecko-nederland.nl
De Kelder van de Coningh  •  dekeldervandeconingh.nl
Theekoffiekado.nl  •  theekoffiekado.nl

Mode & Accessoires

Mocha Fashion •  mochafashion.nl
Bohemia •  bohemiastore.nl
Innamorato •  ptpost.nl
Melissimo •  melissimo.com
Charmed by Bibi •  facebook.nl/charmedbybibi
Bluesz •  bluesz.nl
K&M Fashion •  reizendeboetiek.com
Marty’s Trend •  martystrend.nl
Van Leersum Mode  •  facebook.com/Boetiekwillemien
Label-L  •  label-l.nl
Piece of Love  •  facebook.com/Pieceoflove.eRDee
Pleasure Interieur Mode & Accessoires  •  pleasurefashion.nl
Ibiza style by Holly  •  ibizastylebyholly.nl
Stekels & Staartjes  •  stekelsenstaartjes.nl
Je Lieveling  •  shopjelieveling.nl
Celina Mode  •  celinamode.com
De Bokkesprong  •  debokkesprong.com
Yubag and More  •  yubagandmore.nl
HeyBisco  •  heybisco.nl
CM Fashion & Leather  •  cmfashionleather.nl
Yes Fashion / Party Fashion  •  yesfashion.nl
Alittlecowsdream/Stoffeltjes Ztuff  •  alittlecowsdream.nl
TASZIE. •  taszie.nl
De Texelse Schaapjeskraam  •  detexelseschaapjeskraam.nl

Diversen

Fine Air Klimaattechniek  •  fine-air.nl
UltraPure  •  ultrapurenederland.nl
Njitnelav  •  njitnelav-art.nl
Aswin Vestjens  •  atelier-av.nl
Verbart Eco-instal  •  koosverbart.nl
Fa. Majoor  •  majoorbussum.nl
Studio Twisk  •  studiotwisk.nl
Sarotex/Wela  •  sarotex.nl
Busch BV   •  beslistschoon.nl
Sammy’s Dakstyling  •  dakstyling.nl
Uitgeverij de Pareltuin  •  wiebelmannetje.nl
Sysas  •  sysas.nl
WURMPY  •  wurmpy.nl
Wilma’s Wereld  •  wilmaswereld.nl
Yvette Moeskops Fotografie  •  yvettemoeskops.nl  •  dedecoshop.nl
Andreas Dakrenovatie  •  inverwerking.com
Evermes BV  •  evermes.nl

Sieraden

Sieraadkado  •  sieraadkado.com
V.O.F. Painted Cave
Global Brand  •  qosmopolitan.com
Activehouse  •  activehouse.nl
Nouka  •  instagram.com/nouka.jewellery
Hejude  •  hejude.nl  •  facebook.com/nouka.jewellery
Quimper Sieraden  •  quimper-sieraden.nl
Seazons  •  mariandijkvan@yahoo.com
By SanMar  •  bysanmar.nl

Tuinen

Purmerendse Machineshandel  •  purmerendsemachinehandel.nl
E.I. Weller  •  snoeigoed.nl
Jan Neelen Vasteplanten  •  janneelenvasteplanten.nl
Kwekerij Kampioen
De Hortensia  •  dehortentsiagroothandel.nl
Kwekerij De Tuinplant
Tuinwijzer Hoveniers Thuis in Tuinen  •  detuinwijzer.com
Agapanthus By Piet Panthus  •  agapanthus.nl
Hanekamp Duraroos BV  •  duraroos.nl
Redutools  •  snoeischaarduran.nl
Bertz Interior  •  bertz-interior.com
4Seasons  •  4seasons-noordwolde.com
Bloemen Doorn Roosje  •  facebook.com/bloemendoornroosje
De Vier Seizoenen  •  devierseizoenenwestwoud.nl

Tuinmeubilair Barbecues Asseccoires

Bubalou  •  bubalou.com
Hoek VT  •  hoekvt.nl
Smileteak teaktuinhout  •  smileteak.nl
Girse Design  •  girse-design.nl
Bouwcompanist  •  roastbuddy.nl
Uw Veranda Specialist  •  uwverandaspecialist.nl
De Hooimaker  •  hooimaker.nl
Styll & Stoer  •  styllenstoer.nl
Tuinhaard.com  •  tuinhaard.com

Wonen

Skins by Nature  •  skinsbynature.nl
KUS-SEN  •  kus-sen.nl
Sweet Seasons  •  sweetseasons.nl
Natuurlijk A.S.T.  •  natuurlijkast.nl
Steven Haverlach
Knap SFeertje  •  knapsfeertje.nl
Sakura Import  •  sakuraimport.nl
Wat Wils Accessoires
Mooiwonenwinkel  •  mooiwonenwinkel.nl
De Linnen Loods  •  delinnenloods.nl
WoonTeVree Glas Art Galerie  •  woontevree.nl
Emilia Styling & Advies  •  emilia-bunzlauceramika.nl
MoLeLo Passie voor homemade  •  molelo.eu
De Portugees  •  deportugees-webshop.nl

Verzorging

Elida BV  •  kristalpad.nl
Marano Wellness  •  maranowellness.nl
The Body Shop  •  thebodyshop.com
De Zeepkist.nl  •  dezeepkist.nl
Intimax Nederland  •  aromashop.nl
Amy Bakker Huidverzorging  •  ginseng-huidverzorging.nl

Brocante

Binnen en Buiten Brocante  •  binnenenbuiten.net
Bon Brocante  •  bonbrocante.nl
Le Boutique  •  johannasboetiek.nl
Woonwinkel van M’n Tante  •  blaauboersbrocante.nl
Brocante bij Ingie  •  brocantebijingie.nl
La Félicité  •  lafelicite.nl
Jolandelijk  •  jolandelijk.nl

 

Route naar de Tuinfair in Midwoud

Adresgegevens

Landgoed De Knap
Tripkouw 2
1679 GJ Midwoud

Sandy Bakkum Pastoor
06-12 869 494

Openingstijden & entree

4, 5 en 6 juni 2022 van 10:00 tot 18:00 uur.
Toegang voor volwassenen € 6,00 per persoon.
Kinderen t/m 12 jaar gratis.

Er is voldoende gratis parkeergelegenheid.

Volg ons op